window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'AW-668126261'); 70. výročie spoločnosti HZ Solutions oslávil Alcomex

70 rokov riešenia HZ

Začiatky spoločnosti HZ Solutions

V roku 1953 boli položené základy toho, čo je dnes známe ako HZ Solutions. Spoločnosť, ktorá bola v tom čase založená pod názvom „Metalware Factory Het Zuiden“, odvtedy vystriedala niekoľko majiteľov. Dôležitý míľnik sa dosiahol v roku 2018, keď bola spoločnosť HZ Solutions začlenená do skupiny Alcomex Springs Group, čím sa začala nová kapitola jej bohatej histórie.

history hz solutions

Špecialista na pružinové riešenia

Už viac ako 70 rokov je spoločnosť HZ Solutions známa ako špecialista na vývoj kreatívnych riešení pružín špecifických pre zákazníka. Vďaka svojej oddanosti inováciám a spokojnosti zákazníkov si spoločnosť vydobyla vedúce postavenie v tomto odvetví.

Slávnostné jubileum

Minulé leto sa 70. výročie spoločnosti HZ Solutions oslavovalo vo veľkom štýle. Pre spoločnosť to bol výnimočný okamih a pre niektorých znamenal aj začiatok novej kariéry v spoločnosti HZ Solutions. Oslavy sa konali na krásnom mieste uprostred prírody, kde sa počasie ukázalo z tej najlepšej stránky s teplotami nad 25 stupňov a jasným slnkom.

hz solutions 70 years
alcomex hz solutions

Slávnostné aktivity

Popoludnie sa začalo srdečným privítaním, ktoré sprevádzala káva a koláč. Potom sa všetci rozdelili do dvoch skupín na sériu zábavných aktivít vrátane starých holandských hier, ako je vešanie džínsov, hádzanie podkov, preteky vo vani, lukostreľba a laserové hry. Rozmanitosť aktivít vytvorila medzi účastníkmi nevídanú dávku fanatizmu.

Kulinárske potešenie

Po týchto vzrušujúcich aktivitách, ktoré v niektorých vzbudili hlad, nastal čas na potešenie vnútorného človeka. Pre všetkých účastníkov bolo pripravené chutné, luxusné jedlo plné chutných pokrmov. Kulinársky pôžitok poskytol dokonalú príležitosť na neformálne rozhovory a posilnenie tímového ducha.

Trvalá spomienka

Hoci večer pokročil a niektorí sa vracali domov, nikto neodišiel s prázdnymi rukami. Každý dostal peknú spomienku na výročie a vydarené popoludnie a večer. Pre mnohých, vrátane vás, bolo toto podujatie nielen oslavou minulosti, ale aj príležitosťou lepšie spoznať kolegov a spoločne budovať budúcnosť. Na ďalších 70 rokov.

Zaujíma vás, ako vám môže spoločnosť Alcomex a/alebo HZ Solutions pomôcť pri riešení vášho problému s pružinami?

var _paq = _paq || [];_paq.push(['trackPageView']);_paq.push(['enableLinkTracking']);_paq.push(['enableHeartBeatTimer', 10]);(function() {var u="//tracker.leadexpress.nl/";_paq.push(['setTrackerUrl', u+'piwik.php']); _paq.push(['setSiteId', 1222]); var d=document, g=d.createElement('script'),s=d.getElementsByTagName('script')[0]; g.type='text/javascript'; g.async=true; g.defer=true; g.src=u+'piwik.js'; s.parentNode.insertBefore(g,s);})();

logo alcomex