window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'AW-668126261'); Verenfabriek VIOD | Súčasť skupiny Alcomex | Alcomex
Verenfabriek VIOD

Verenfabriek VIOD

Technische Verenfabriek VIOD verí v úzku spoluprácu so svojimi zákazníkmi od roku 1950. VIOD Veren poskytuje solídne zákaznícke riešenia pre širokú škálu použití. VIOD Veren vyrába automobilové pružiny, tlačné pružiny, ťažné pružiny, motokrosové pružiny, závodné pružiny, stabilizačné tyče a mnoho ďalšieho. VIOD Veren vám môže pomôcť so všetkými vašimi technickými problémami pružín.

VIOD Verenfabriek vám rád pomôže ak prídete s nápadmi, napríklad o používaní a životnosti pružín vyrábaných na mieru. Kontinuita vašich obchodných operácií je blízko k centru VIOD Verenfabriek. VIOD Verenfabriek vyrába tlačné pružiny, ťažné pružiny, torzné pružiny, drôtové pružiny, poistné krúžky, listové pružiny a matricové pružiny, ktoré sa špecializujú na riešenia hrubších drôtových pružín. Okrem toho majú moderné, počítačom riadené plne automatické a poloautomatické stroje na navíjanie pružín, sústruhy, brúsky, stroje na tryskanie guľou, kaliace a temperovacie pece, ako aj vlastnú epoxidovú sprejovú dielňu.


Kontaktné údaje

Verenfabriek VIOD B.V.
Keulschevaart 22
3621 MX Breukelen
Holandsko
Tel.: (+31) 0346 262 550
E-mail: info@viodveren.nl
Web: www.viodveren.nl
Certifikácia: ISO 9001:2015


Výrobné spôsobilosti

VIOD dokáže vyrábať tlačné, ťažné, torzné a oceľové pružiny z pružinového drôtu KI-C (0,2 až 18 mm), nerezového drôtu (0,2 až 15 mm), chrómu-vanádu (10 až 80 mm), chrómu-kremíka (1 až 16 mm), štvorcových pružinová oceľ (1-10 mm) a pravouhlý drôt. Všetky výrobky sa vyrábajú podľa noriem DIN (2095, 2096, 2097, 2098, 2088).

Segmenty

VIOD Verenfabriek vyvíja pružiny a pružinové riešenia pre rôzne segmenty trhu.

Poľnohospodárstvo: Podávacie skrutky, ťažné a tlačné pružiny pre poľnohospodárske stroje.

Infraštruktúra a životné prostredie: Ťažné a tlačné pružiny pre nádoby na odpad.

Rekreácia: Ťažné a tlačné pružiny pre hracie a športové potreby.

Petrochémia: Tlačné pružiny pre rafinérie.

Stavebníctvo: Tlačné pružiny pre ťažké priemyselné zariadenia (vrátane žeriavov, sít, drvičov a dopravníkov) a pre stavebné stroje. VIOD vyvíja tiež tlačné pružiny pre žalúzie.

Medicína: Cievky pre lekárske zariadenia.

Potravinársky priemysel: Tlačné pružiny pre stáčacie stroje.

Technológia vozidla: Ťažné a tlačné pružiny pre prívesy. Torzné pružiny na výrobu prívesov a ako jediný producent na trhu vyrába listové pružiny pre autoplachty.

var _paq = _paq || [];_paq.push(['trackPageView']);_paq.push(['enableLinkTracking']);_paq.push(['enableHeartBeatTimer', 10]);(function() {var u="//tracker.leadexpress.nl/";_paq.push(['setTrackerUrl', u+'piwik.php']); _paq.push(['setSiteId', 1222]); var d=document, g=d.createElement('script'),s=d.getElementsByTagName('script')[0]; g.type='text/javascript'; g.async=true; g.defer=true; g.src=u+'piwik.js'; s.parentNode.insertBefore(g,s);})();

logo alcomex