window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'AW-668126261'); Značky | Súčasť skupiny Alcomex | Alcomex
Značky

Značky

Každá značka v skupine Alcomex ponúka zákazníkom a dodávateľom doplnkové možnosti a pridanú hodnotu. Kombinácia našich značiek ponúka ďalšie technické a výrobné znalosti v pružinovom priemysle.


Alcomex Spring Works

alcomex logo

Alcomex je európsky technický špecialista na riešenia priemyselných pružín pre rôzne využitia v moderných technológiách, napríklad v optickom, strojárskom, svetelnom a lekárskom priemysle. Alcomex má výrobné a predajné a distribučné centrá v krajinách Beneluxu, Nemecku, Francúzsku, Českej republike, Poľsku, Slovensku, Rakúsku, Rumunsku a Indii. Pružiny Alcomex sú vyrábané podľa noriem DIN/EN z kvalitných pružín a pásovej ocele a podliehajú prísnej kontrole kvality. Alcomex je tiež jedným z najväčších výrobcov pružinových riešení pre stropné dvere v Európe a je známy svojimi službami dodávanými načas, vysoko kvalitným a technickým know-how a konkurencieschopnou cenou.

Viac informácií o spoločnosti Alcomex Springs


HZ Solutions

hz solutions alcomex

HZ Solutions je vývojárom aj dodávateľom produktov, poskytuje podporu pri navrhovaní a vývoji nových alebo existujúcich upevňovacích riešení, pričom HZ Solutions vyrába aj na požiadanie. Ide o dodávky malého až veľmi veľkého množstva listových pružín, drôtových pružín, dierovacích častí a drôtených tvarov. Kovové výrobky od špeciálnych typov nehrdzavejúcej ocele až po výrobky z galvanizovaného pásu.

Viac informácií o HZ Solutions


VIOD Verenfabriek

Viod veren logo

VIOD Veren poskytuje solídne riešenia na mieru pre rôzne použitia hrubšej drôtenej pružinovej ocele. VIOD Veren vyrába automobilové pružiny, tlačné pružiny, ťažné pružiny, motokrosové pružiny, závodné pružiny, stabilizačné tyče a mnoho ďalšieho. V prípade akýchkoľvek technických otázok o pružinách môžete kontaktovať spoločnosť VIOD Veren.

Viac informácií o VIOD Verenfabriek

var _paq = _paq || [];_paq.push(['trackPageView']);_paq.push(['enableLinkTracking']);_paq.push(['enableHeartBeatTimer', 10]);(function() {var u="//tracker.leadexpress.nl/";_paq.push(['setTrackerUrl', u+'piwik.php']); _paq.push(['setSiteId', 1222]); var d=document, g=d.createElement('script'),s=d.getElementsByTagName('script')[0]; g.type='text/javascript'; g.async=true; g.defer=true; g.src=u+'piwik.js'; s.parentNode.insertBefore(g,s);})();

logo alcomex