window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'AW-668126261'); Prototyp | špeciálne výrobné možnosti na výrobu prototypov| Alcomex
Výroba prototypov

Výroba prototypov

Prototypy sa vyrábajú na základe prvého konceptu a v prípade potreby sa v spoločnosti Alcomex vnútorne testujú s cieľom vyhodnotiť, či ich životnosť a vypočítané sily zodpovedajú hodnotám požadovaným v systéme.

Na tieto účely má spoločnosť Alcomex k dispozícii na rôznych výrobných miestach v Európe moderný strojový park, vďaka ktorému je schopná realizovať malosériovú výrobu za ekonomicky schodných podmienok. Máme taktiež niekoľko možností výroby pružín z pásoviny v situáciách, keď nie je možné použiť formu. V takom prípade je často využívanou metódou laserové rezanie. Pokiaľ ide o veľkú sériu, zvažujú sa možnosti poloautomatizovanej alebo plne automatizovanej výroby už vo fáze prototypu.

V prvej fáze je dôležité mať informácie o uskutočniteľnosti návrhu. Z tohto dôvodu spoločnosť Alcomex vytvorila špecifické postupy na výrobu prototypov. Pri zložitých projektoch vytvorí Alcomex projektový tím, v ktorom sú zástupcovia všetkých nutných odborov.

var _paq = _paq || [];_paq.push(['trackPageView']);_paq.push(['enableLinkTracking']);_paq.push(['enableHeartBeatTimer', 10]);(function() {var u="//tracker.leadexpress.nl/";_paq.push(['setTrackerUrl', u+'piwik.php']); _paq.push(['setSiteId', 1222]); var d=document, g=d.createElement('script'),s=d.getElementsByTagName('script')[0]; g.type='text/javascript'; g.async=true; g.defer=true; g.src=u+'piwik.js'; s.parentNode.insertBefore(g,s);})();

logo alcomex