window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'AW-668126261'); O nás | pre všetky vaše technické pružiny | Alcomex
O nás

O nás

Exceeding expectations on planet, people, product

Pružiny absorbujú zaťaženie, akumulujú energiu a vyvíjajú silu v širokej škále priemyselných aplikácií. V spoločnosti Alcomex vieme a chápeme, že naše pružiny v najrôznejších formách, tvaroch a rozmeroch sú dôležitou súčasťou aplikácie, inštalácie alebo výrobného procesu našich zákazníkov. Usilujeme sa potešiť zákazníkov a žijeme tak, aby sme prekonali očakávania našich zainteresovaných strán, pokiaľ ide o planet, people and product.

Vízie

Našim zákazníkom ponúkame najlepšie pružinové riešenia na trhu. Sme uznávaným odborníkom a významným lídrom v tomto odvetví. V spoločnosti Alcomex pracujeme spoločne ako tím, bavíme sa a neustále pracujeme na svojom zdokonaľovaní a zároveň podnikáme udržateľným spôsobom. Exceeding expectations for planet, people and product.

Naše presvedčenia/viera

people first

Potešit zákazníkov

Zostávame verní našim základným princípom – na prvom mieste sú ľudia. Sme osobná spoločnosť, v ktorej sa naši ľudia snažia prekonať očakávania našich zákazníkov, a to v oblasti kvality výrobkov, času dodania a spoľahlivosti, ceny, flexibility a technického riešenia. Know-how a prístup našich tímov zameraný na služby sú dobre známe a oceňované rastúcou skupinou verných zákazníkov po celom svete.

Dokonalosť prevedenia

Spoločnosť Alcomex sa zaviazala ponúkať zákazníkom prevádzkovú dokonalosť a efektívnosť v oblasti výrobkov „make-to-order“, „make-to-stock“, ako aj „inžinierskych riešení“. Vždy hľadáme najmodernejšie výrobné techniky. Kvalita a životnosť výrobkov sa neustále overuje v našich skúšobných zariadeniach. Systém manažérstva kvality spoločnosti Alcomex, certifikovaný podľa noriem ISO a výkonnostných noriem zákazníkov a priemyslu, poskytuje štruktúru pre vynikajúcu kvalitu výrobkov.

Alcomex package

Jednoduchosť objednávania

Obchodovanie so spoločnosťou Alcomex by malo byť jednoduché a bezproblémové. Užívateľsky prívetivé konfiguračné systémy v kombinácii s procesom objednávania špecifickým pre zákazníka a transparentnou komunikáciou o stave objednávky pomáhajú našim partnerom šetriť čas a náklady prostredníctvom obchodovania so spoločnosťou Alcomex.

Pomos s návrhom pružín

Snažíme sa byť integrovaným technologickým partnerom, čo znamená, že sme najlepší, keď sa zapojíme od začiatku projektu až po vývoj a výrobu pružinového riešenia. Naše technické riešenia, ako aj naše štandardné pružinové výrobky vychádzajú z našich technických znalostí a technológií.

hz solutions machinepark
partners for life

Partneri na celý život

Čím lepšie poznáme našich zákazníkov, tým lepšie ich môžeme podporovať pri riešení technických problémov, hľadaní iniciatív na úsporu nákladov a poskytovaní požadovaných funkcií. Vzťah „partneri na celý život“ so spoločnosťou Alcomex umožňuje obom partnerom nájsť vzájomne výhodné riešenia a zisky a dokazuje, že vedie k obchodnému rastu.

Záchrana planety

Spolu s našimi zainteresovanými stranami považujeme zmenu klímy za dôležitú tému. Musíme preto prevziať zodpovednosť prostredníctvom konkrétnych plánov a opatrení. Sme na ceste, do ktorej je zapojený každý jednotlivec v rámci organizácie Alcomex, aby sme sa stali uhlíkovo neutrálnou spoločnosťou. Prechod na energetiku nevnímame ako koniec priemyselného veku, ale skôr ako začiatok nového a udržateľného hospodárstva.

sustainability alcomex

Růst

Od svojho založenia v roku 1992, keď Fred Baas a René Kalkhuis založili spoločnosť špecializujúcu sa na pružiny, sa spoločnosť Alcomex vždy snažila poskytovať zákazníkom inteligentné technické riešenia v oblasti pružín. Kúpa manažmentu v roku 2016 Conradom Hietinkom a Jelle van Vlietom bola míľnikom, pri ktorom sme využili silné základy v oblasti priemyselných a dverových pružín a uskutočnili významné investície, aby sme spoločnosť Alcomex pripravili na budúci rast; investície do ľudí, technológií, výrobných liniek a do otvorenia nových predajných, výskumných a výrobných miest.

Dnes

Spoločnosť Alcomex je v súčasnosti medzinárodnou skupinou spoločností, ktorá zamestnáva viac ako 300 špecializovaných pracovníkov na pružiny v deviatich lokalitách: Opmeer (Holandsko), Moravany u Brna (Česká republika), Goch (Nemecko), Marki (Poľsko), Nędza (Poľsko), Paríž (Francúzsko), Pune (India), Sibiu (Rumunsko) a Valencia (Španielsko). Dverové a priemyselné pružiny vyrábame prostredníctvom našich dobre zavedených prevádzkových značiek Alcomex, HZ Solutions a VIOD; vzájomne sa dopĺňajú z hľadiska ponuky výrobkov a spájajú špecifické odborné znalosti v oblasti pružín, technické možnosti a inžinierske skúsenosti. Vďaka našim ľuďom je spoločnosť Alcomex renomovaným špecialistom a komplexným poskytovateľom služieb pre svojich zákazníkov v rôznych trhových miestach v Európe. V roku 2021 skupina Alcomex Springs Group spojila svoje sily so švédskou skupinou Lesjöfors, aby sa stala európskym lídrom v oblasti pružín.

Ak hľadáte určité pružiny pre svoj projekt, tak tím inžinierov spoločnosti Alcomex vám rád poradí s typom pružiny, výpočtom pružiny alebo konštrukciou pružiny.

var _paq = _paq || [];_paq.push(['trackPageView']);_paq.push(['enableLinkTracking']);_paq.push(['enableHeartBeatTimer', 10]);(function() {var u="//tracker.leadexpress.nl/";_paq.push(['setTrackerUrl', u+'piwik.php']); _paq.push(['setSiteId', 1222]); var d=document, g=d.createElement('script'),s=d.getElementsByTagName('script')[0]; g.type='text/javascript'; g.async=true; g.defer=true; g.src=u+'piwik.js'; s.parentNode.insertBefore(g,s);})();

logo alcomex