window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'AW-668126261'); Aktualizácia stavu na COVID-19 | Blog | Alcomex

Aktualizácia stavu na COVID-19

Alcomex logo deurveren

ALCOMEX: VÁŠ PARTNER V PRUŽINÁCH

7. Mája 2020

 

Dúfame, že Vy, Vaši blízki a kolegovia zostávate počas tejto vážnej krízy zdraví. Chceme vám poďakovať za pokračujúcu dôveru, ktorú ste dali spoločnosti Alcomex. V našom predchádzajúcom liste sme vás informovali o všetkých opatreniach, ktoré Alcomex prijal. Prostredníctvom tejto komunikácie Vám prinášame aktuálne informácie o tom, kde sme dnes.

Správna rada Alcomexu každodenne preskúmava situáciu a v prípade potreby prijíma okamžité opatrenia. Naším primárnym zameraním bolo a naďalej bude ochrana zdravia a bezpečnosti našich zamestnancov a minimalizovanie rizík prenosu COVID-19 pri súčasnom zachovaní našich prevádzok. Sme radi, že môžeme potvrdiť, že sme schopní zabezpečiť všetky úrovne služieb na základe požiadaviek zákazníka. Všetky tímy Alcomexu naďalej vyvíjajú maximálne úsilie, aby zabezpečili včasné dodávky všetkým zákazníkom.

Dnes sú všetky naše výrobné závody otvorené okrem indickej pobočky, ktorá sa tento týždeň reštartuje s dočasne zníženou kapacitou. Zorganizovali sme sa však takým spôsobom, aby sme kompenzovali stratu produkcie v iných továrňach. momentálne sa všetko vrácia do bežnej prevádzky. Predajné pobočky sú funkčné vo všetkých krajinách.

V spoločnosti Alcomex vidíme mnoho pekných príkladov toho, ako sa naše tímy zameriavajú na to, aby vám slúžili čo najlepším spôsobom a ako zostať v kontakte s Vami. Nižšie uvádzame niektoré príklady.


 

Univerzálny závesný systém pre oddelenie pracovného priestoru

HZ Solutions vyvinula toto inteligentné riešenie, ktoré pomáha rešpektovať predpisy sociálneho dištancovanie v kanceláriách, obchodoch, reštauráciách atď.

Zásobovanie pružinamy pre dýchacie prístroje

Naša továreň v Brne dokázala zabezpečiť veľký nárast dopytu zo zdravotníctva po pružinách používaných v dýchacích prístrojoch.

Súťaž v kreslení pre deti našich zákazníkov v Holandsku

So zatvorenými školami v Holandsku usporiadal miestny tím súťaž o kresbu v období okolo Veľkej noci. Víťazi dostanú zdarma vstupenky do zábavného parku.

 

S pozdravom a prianím pevného zdravia!

Váš tím Alcomex

var _paq = _paq || [];_paq.push(['trackPageView']);_paq.push(['enableLinkTracking']);_paq.push(['enableHeartBeatTimer', 10]);(function() {var u="//tracker.leadexpress.nl/";_paq.push(['setTrackerUrl', u+'piwik.php']); _paq.push(['setSiteId', 1222]); var d=document, g=d.createElement('script'),s=d.getElementsByTagName('script')[0]; g.type='text/javascript'; g.async=true; g.defer=true; g.src=u+'piwik.js'; s.parentNode.insertBefore(g,s);})();

logo alcomex