window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'AW-668126261'); 900 nových štandardných pružín v našom sortimente - novinky - Alcomex

Alcomex rozširuje svoj sortiment produktov internetového obchodu o 900 nových štandardných skladových pružín

Alcomex neustále pracuje na poskytovaní lepších služieb svojim zákazníkom. Nielen vtedy, keď sme priamo v kontakte, ale aj online. Usilovne pracujeme na neustálom zlepšovaní našich skúseností s elektronickým obchodom. Nielen pre lepšiu cestu zákazníka v našom internetovom obchode, ale aj pre poskytovanie lepšieho a väčšieho sortimentu online. Alcomex sa stal súčasťou skupiny Lesjofors. Toto partnerstvo nám prináša množstvo príležitostí a synergických projektov. Prvým projektom synergie je pridanie 900 štandardných skladových pružín v našom internetovom obchode.

Ktoré produkty pridávame?

Sortiment nášho internetového obchodu rozširujeme o viac ako 900 nových produktov v kategóriách:

● Kužeľové tlačné pružiny,

● Vibračné pružiny,

● Ťažné pružiny s otočnými okakami,

● Závitové tvarovky,

● Dvojité torzné pružiny,

● Poistné podložky typu A,

● Poistné podložky typu B,

● Poistné podložky typu C

Okrem toho pridávame do nášho už existujúceho sortimentu torzných a tanierových pružín veľké množstvo nových produktov. S týmito vylepšeniami v rámci nášho sortimentu môžeme našim súkromným a firemným zákazníkom poskytnúť ešte lepšie použiteľnú pružinu pre ich aplikáciu.

Alcomex new standard springs pay conical springs
Alcomex new standard springs pay conical springs extension-spring

Optimálny užívateľská skúsenosť

Aby bol náš proces objednávania online čo najjednoduchší, pridali sme do našej platformy elektronického obchodu dve nové funkcie.

Platba na účet (pre firmy)

Odteraz je možné pre firemných zákazníkov (s účtom aj bez neho) platiť na účet. Vaša organizácia tak dostane produkty ešte rýchlejšie ako doteraz.

Alcomex new standard springs pay

Žiadne výsledky? Získajte pružinu na mieru

Hľadáte tú správnu pružinu v rámci svojej aplikácie, no neprichádzajú žiadne výsledky? Žiaden problém. Teraz môžete jednoducho vytvoriť objednávku pružín na mieru prostredníctvom formulára v našom internetovom obchode. Vyplnením formulára sa spojíte s naším obchodným inžinierskym tímom, ktorý vám pomôže v procese vytvárania správnej pružiny pre vašu aplikáciu.

carsprings

Rozšírením nášho produktového portfólia na takmer 5 000 pružín – ktoré vieme dodať priamo zo skladu – a poskytnutím lepšej online cesty zákazníkom sa snažíme uspokojiť neustále rastúci online dopyt po priemyselných pružinách s najlepšou možnou kvalitou a vysokou úrovňou služieb.

var _paq = _paq || [];_paq.push(['trackPageView']);_paq.push(['enableLinkTracking']);_paq.push(['enableHeartBeatTimer', 10]);(function() {var u="//tracker.leadexpress.nl/";_paq.push(['setTrackerUrl', u+'piwik.php']); _paq.push(['setSiteId', 1222]); var d=document, g=d.createElement('script'),s=d.getElementsByTagName('script')[0]; g.type='text/javascript'; g.async=true; g.defer=true; g.src=u+'piwik.js'; s.parentNode.insertBefore(g,s);})();

logo alcomex