Alcomex začína v Španielsku

Rok 2022 začíname vytvorením novej dcérskej spoločnosti našej skupiny v Európe. Spoločnosť sa volá „Alcomex Muelles“ a nachádza sa v meste Valencia, ktoré je podľa počtu obyvateľov tretie najväčšie mesto v Španielsku. Valencia je strategické mesto vďaka svojej polohe prvého španielskeho nákladného prístavu a prvého kontajnerového prístavu v Stredozemnom mori.

Španielsko je trhom s vysokým potenciálom pre priemyselné pružiny a pružiny garážových brán. Naša pozícia európskeho lídra vo výrobe pružín pre priemyselné a rezidenčné brány nás už stavia ako známeho a očakávaného hráča na iberskom trhu. Tešíme sa, že tam obslúžime veľké množstvo miestnych hercov. Čo sa týka priemyselných pružín, máme čo osloviť krásne odvetvia a pre ktoré naše viac ako 150-ročné skúsenosti ako výrobcu pružín prinesú významnú pridanú hodnotu.

Naša skupina má veľkú dôveru v tento nový trh. Webová stránka ako aj internetový obchod v španielskej verzii sú aktívne a pripravené slúžiť a informovať našich nových zákazníkov.

Španielskemu tímu prajeme veľa šťastia.

logo alcomex