window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'AW-668126261'); Alcomex začína v Španielsku Vzmeti Alcomex pružiny se začnejo v Španiji

Alcomex začína v Španielsku

Rok 2022 začíname vytvorením novej dcérskej spoločnosti našej skupiny v Európe. Spoločnosť sa volá „Alcomex Muelles“ a nachádza sa v meste Valencia, ktoré je podľa počtu obyvateľov tretie najväčšie mesto v Španielsku. Valencia je strategické mesto vďaka svojej polohe prvého španielskeho nákladného prístavu a prvého kontajnerového prístavu v Stredozemnom mori.

Španielsko je trhom s vysokým potenciálom pre priemyselné pružiny a pružiny garážových brán. Naša pozícia európskeho lídra vo výrobe pružín pre priemyselné a rezidenčné brány nás už stavia ako známeho a očakávaného hráča na iberskom trhu. Tešíme sa, že tam obslúžime veľké množstvo miestnych hercov. Čo sa týka priemyselných pružín, máme čo osloviť krásne odvetvia a pre ktoré naše viac ako 150-ročné skúsenosti ako výrobcu pružín prinesú významnú pridanú hodnotu.

Naša skupina má veľkú dôveru v tento nový trh. Webová stránka ako aj internetový obchod v španielskej verzii sú aktívne a pripravené slúžiť a informovať našich nových zákazníkov.

Španielskemu tímu prajeme veľa šťastia.

var _paq = _paq || [];_paq.push(['trackPageView']);_paq.push(['enableLinkTracking']);_paq.push(['enableHeartBeatTimer', 10]);(function() {var u="//tracker.leadexpress.nl/";_paq.push(['setTrackerUrl', u+'piwik.php']); _paq.push(['setSiteId', 1222]); var d=document, g=d.createElement('script'),s=d.getElementsByTagName('script')[0]; g.type='text/javascript'; g.async=true; g.defer=true; g.src=u+'piwik.js'; s.parentNode.insertBefore(g,s);})();

logo alcomex