window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'AW-668126261'); Sklopné operadlo pre elektrické kolobežky | Skroller S.L. | Alcomex

Skroller S.L. predstavuje sklopné operadlo

Inovácia v elektrických kolobežkách

Skroller S.L., založená v roku 2019 vo Valencii, urobila revolučný vývoj vo svete elektrických skútrov. Vyvinuli a patentovali prvé skladacie a prenosné operadlo na svete, ktoré nielen zlepšuje ovládanie, stabilitu a pohodlie, ale tiež znižuje riziko nehôd a zranení, čím výrazne zlepšuje používateľský zážitok.

Silná konštrukcia pre maximálnu bezpečnosť

Operadlo Skroller je navrhnuté s robustným oceľovým jadrom, hrubou páskou a držiakom na kolobežku, ktorý bol dôkladne testovaný v laboratórnych podmienkach. Vďaka tomu je extrémne odolný voči všetkým druhom nárazov, čo používateľom umožňuje jazdiť s istotou s vedomím, že sú dobre chránení.

Prispôsobenie rôznym hmotnostiam používateľov

Jednou z výziev, ktorým spoločnosť Skroller čelila, bolo navrhnutie motorovej pružiny, ktorá by sa mohla prispôsobiť rôznym hmotnostiam používateľov pri zachovaní funkčnosti a účelu produktu. To znamenalo poskytnúť menšie riziko nehôd a zranení, ako aj väčší komfort pri jazde na elektrickej kolobežke.

Spolupráca pre inovácie: Skroller a Alcomex Springs Group

Skroller úzko spolupracoval s Alcomex Springs Group na vývoji malého valcového mechanizmu s predĺžiteľným popruhom, ktorý funguje ako opierka, keď je pripevnený k pásu používateľa. Tento mechanizmus je navrhnutý tak, aby sa automaticky zatiahol, keď sa k tyči priblížite, čo umožňuje jazdcovi bezpečne sa nakloniť a relaxovať počas jazdy.

Do výrobnej fázy: sériová výroba na ceste

Po mesiacoch tvrdej práce a vývoji niekoľkých prototypov sa teraz Skroller chystá spustiť sériovú výrobu prvých 5 000 kusov ich inovatívneho sklopného operadla. Je to vzrušujúci moment pre tím, ktorý verí v silu inovácií v kombinácii s odbornými znalosťami skupiny Alcomex Springs.

Vyhliadka na úspech

„Naše technické tímy spolupracujú s technickým tímom Alcomex Muelles na zlepšení a vývoji konečného funkčného modelu hnacej pružiny pre Skroller. To nám umožní spustiť sériu v najbližších týždňoch a vybudovať dobrý profesionálny vzťah pre nové riešenia v budúcnosť,“ povedal Sergey Kazakov, generálny riaditeľ spoločnosti Skroller belt. Vďaka skvelej tímovej práci a sľubnej budúcnosti sa Skroller S.L. s dôverou pozerá na uvedenie svojho prelomového produktu. Toto sklopné operadlo sľubuje, že užívateľom elektrických skútrov poskytne úplne nový zážitok z jazdy, ktorý kladie bezpečnosť, stabilitu a pohodlie na prvé miesto.

var _paq = _paq || [];_paq.push(['trackPageView']);_paq.push(['enableLinkTracking']);_paq.push(['enableHeartBeatTimer', 10]);(function() {var u="//tracker.leadexpress.nl/";_paq.push(['setTrackerUrl', u+'piwik.php']); _paq.push(['setSiteId', 1222]); var d=document, g=d.createElement('script'),s=d.getElementsByTagName('script')[0]; g.type='text/javascript'; g.async=true; g.defer=true; g.src=u+'piwik.js'; s.parentNode.insertBefore(g,s);})();

logo alcomex