window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'AW-668126261'); Spoločnosť VIOD sa stala súčasťou skupiny Alcomex | Nieuws

Spoločnosť VIOD sa stala súčasťou skupiny Alcomex

Zamestnancom, zákazníkom a dodávateľom spoločnosti Alcomex

Dňa 18. októbra 2019 sa uskutočnil dôležitý prevod. Spoločnosť VIOD Verenfabriek B.V. sa stala súčasťou skupiny Alcomex. Páni Ben van Nieuwkerk a Barrie Goenee zostanú výkonnými riaditeľmi spoločnosti VIOD. Sme veľmi potešení, že spoločnosť VIOD sa pripája k skupine Alcomex.

Našou preferencií bolo prevziať spoločnosť, ktorá Alcomex dopĺňa a vytvoriť tak silné spojenie s pridanou hodnotou a zárukou istoty pre zamestnancov, zákazníkov a dodávateľov. Spojenie spoločností Alcomex a VIOD je silné, pretože obe spoločnosti sa veľmi dobre vzájomne dopĺňajú s ohľadom na technické i výrobné poznatky a tiež na kombináciu produktových trhov, na ktorých sú obe spoločnosti aktívne.

Prevod spoločnosti VIOD sa dal očakávať, pretože ani pán Van Nieuwkerk, ani pán Goenee nemajú vo svojich rodinách prirodzenej nástupcu a po 37, respektíve 20 rokoch budovania spoločnosti VIOD do jej dnešnej podoby si priali previesť svoju zodpovednosť tak, aby zaistili ďalšiu expanziu a zmezinárodnění.

Bena van Nieuwkerk a Barrieho Goenee už poznáme nejakú dobu a sme ohromení, ako sa im, spoločne so všetkými zamestnancami, podarilo v posledných rokoch úspešne premeniť VIOD na stabilnú technickú spoločnosť s vynikajúcou reputáciou na trhu.

VIOD bude v rámci skupiny Alcomex aj naďalej nezávislou spoločnosťou a sme presvedčení, že ju s jej súčasnou organizáciou, polohou a menom čaká svetlá budúcnosť.

Sme potešenie, že Ben van Nieuwkerk a Barrie Goenee zostanú v nasledujúcich rokoch aktívne zapojení do vedenia spoločnosti VIOD a bude tak zabezpečený hladký a riadny prechod a ďalší rast spoločnosti VIOD.

Radi by sme zdôraznili, že úspech spoločnosti VIOD bol vybudovaný vďaka úsiliu a pomôcť jej zamestnancov, zákazníkov, dodávateľov a ďalších obchodných vzťahov.

S dôverou sa tešíme na pokračovanie úspešnej spolupráce so všetkými zúčastnenými stranami spoločností VIOD a Alcomex. Viac informácií o spoločnosti VIOD nájdete na www.viodveren.nl.

S pozdravom,

Jelle van Vliet a Conrad Hietink

var _paq = _paq || [];_paq.push(['trackPageView']);_paq.push(['enableLinkTracking']);_paq.push(['enableHeartBeatTimer', 10]);(function() {var u="//tracker.leadexpress.nl/";_paq.push(['setTrackerUrl', u+'piwik.php']); _paq.push(['setSiteId', 1222]); var d=document, g=d.createElement('script'),s=d.getElementsByTagName('script')[0]; g.type='text/javascript'; g.async=true; g.defer=true; g.src=u+'piwik.js'; s.parentNode.insertBefore(g,s);})();

logo alcomex