Garážové pružiny

Garážové pružiny

Alcomex je jedným z najväčších výrobcov torzných a ťažných pružinových systémov pre priemyselné a domáce zdvíhacie brány v Európe. Naše výrobky spĺňajú všetky požiadavky našich zákazníkov.

 

Moderný tlačný pružinový systém Quattro

Okrem výroby pružín, ktoré sú skladom, máme tiež kompletný patentovaný program tlačných pružinových systémov vyrábaných podľa európskych noriem. Pozrite sa na rôzne prevedenia nášho moderného tlačného pružinového sytému QUATTRO.
Kvalita, údržba a spoľahlivosť našich pružinových systémov sú zaistené kvalitnou výrobou od brokovania povrchu, cez tepelnú úpravu až po antikoróznou úpravu povrchu nástrekom práškovou metódou. Kvalitný materiál zabezpečuje predĺženie životnosti a zvyšuje kapacitu zaťaženia. V prípade potreby ponúkame aj pozinkované alebo fosfátované modely.

 

Garážové pružiny na sklade

Vice ako 25 rokov budujeme náš sklad garážových pružín, ktorý obsahuje 80% až 90% všetkých používaných priemyselných a domových zdvíhacích brán. Garantujeme Vám dodanie podľa potreby.

Prejdite na náš katalóg skladových pružín

 

Bránové pružiny vyrábané na objednávku

Pokiaľ požadovaný druh bránovej pružiny nemáme skladom, môžeme ich vyrobiť na objednávku  a zabezpečiť dodávku tovaru zákazníkom v móde ‚Just in Time‘.

Pošlite nám Váš problém
var _paq = _paq || [];_paq.push(['trackPageView']);_paq.push(['enableLinkTracking']);_paq.push(['enableHeartBeatTimer', 10]);(function() {var u="//tracker.leadexpress.nl/";_paq.push(['setTrackerUrl', u+'piwik.php']); _paq.push(['setSiteId', 1222]); var d=document, g=d.createElement('script'),s=d.getElementsByTagName('script')[0]; g.type='text/javascript'; g.async=true; g.defer=true; g.src=u+'piwik.js'; s.parentNode.insertBefore(g,s);})();

logo alcomex