window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'AW-668126261'); Listové pružiny | objednávka online alebo výroba na mieru | Alcomex
Listové pružiny

Listové pružiny

listove pruziny

Listové pružiny sú v rámci výroby pružín špeciálnej skupinou pružín. Sú to mechanické pružiny väčšinou vyrábané z pásov ocele a ich funkcia je založená spravidla na princípe ohybu. Funkčnosť pružiny je zaistená tým, že pri pôsobení sily dochádza k pružnej deformácii pružiny.

Súčasťou nášho sortimentu sú výlisky, ohýbané a tvarové diely  z ocelovej či nerezovej pásky  ø 0,2mm do 2,5mm.

Konštrukcia nástrojov a   nástrojová výroba sú základom pre sériovú výrobu na ohýbacích automatoch a lisoch. Veľmi dobre sme vybavený najmä pre veľkosériovú výrobu.

 

Listové pružiny vyrábané na objednávku

Použitie listových pružín je univerzálne, preto neexistujú normalizované pružiny skladom. Aby sme mohli splniť požiadavky zákazníkov, máme k dispozícii výrobné strediská s moderným nástrojovým parkom. Preto môžeme vyrábať nielen veľké série, ale aj malé množstvá pružín, a to za krátky čas a za konkurencieschopné ceny. Pre veľké série používame špeciálne nástroje. Aby sme zistili funkčnosť pružiny, ponúkame najprv prototypy, pri ktorých používame laserovú techniku. Alcomex má možnosť rezania dielov laserom alebo Vám poradíme ako zabezpečiť vyrobiteľnosť zákazkových pružín.

Pošlite nám Váš problém
var _paq = _paq || [];_paq.push(['trackPageView']);_paq.push(['enableLinkTracking']);_paq.push(['enableHeartBeatTimer', 10]);(function() {var u="//tracker.leadexpress.nl/";_paq.push(['setTrackerUrl', u+'piwik.php']); _paq.push(['setSiteId', 1222]); var d=document, g=d.createElement('script'),s=d.getElementsByTagName('script')[0]; g.type='text/javascript'; g.async=true; g.defer=true; g.src=u+'piwik.js'; s.parentNode.insertBefore(g,s);})();

logo alcomex