window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'AW-668126261'); Úloha skupiny Alcomex v železničnej doprave | Alcomex

Úloha skupiny Alcomex v železničnej doprave

Alcomex group railway

Naša moderná spoločnosť sa doslova a obrazne pohybuje po koľajniciach a skupina Alcomex je na čele pokroku v železničnom priemysle. Vo svete, kde sú bezpečnosť a inovácie kľúčové, zohráva Alcomex kľúčovú úlohu pri optimalizácii našich železníc a vlakov.

Rastúca výzva železníc

Neustály nárast počtu cestujúcich v železničnej doprave vytvára tlak na našu železničnú sieť a vlakovú infraštruktúru. Napriek početným rozširovacím prácam v posledných rokoch je jasné, že na uspokojenie tohto rastúceho dopytu je potrebné viac. 

Alcomex v akcii: projekt v Kijfhoeku

V roku 2023 skupina Alcomex v spolupráci so spoločnosťou Kampa International dokončila pôsobivý projekt na zriaďovacej stanici Kijfhoek medzi mestami Barendrecht a Zwijndrecht. Zahŕňal implementáciu nového koľajnicového upevnenia, špeciálne prispôsobeného zmenám trolejového vedenia v Kijfhoeku. Toto prispôsobenie nielenže vyhovovalo európskym smerniciam pre systémy upevnenia koľajníc (EN 13149 – 1 až 8), ale vytvorilo aj požadovaný priestor medzi upevnením a koľajnicami.

rangerterein klijfhoek
© ANP
railway kijfhoek
© 2020 foto/photo Siebe Swart

Spoľahlivý partner v železničnom segmente

V posledných rokoch si skupina Alcomex posilnila svoju povesť spoľahlivého partnera v železničnom segmente. Jednou z jej kľúčových oblastí zamerania je znižovanie hluku. V súlade s oznámením Európskemu parlamentu a Rade, v ktorom sa zdôrazňuje potreba znížiť hladinu hluku s cieľom znížiť poškodenie zdravia, spoločnosť Alcomex patentovala inovatívne riešenia.

Inovácie na zníženie hluku

Patentované inovácie skupiny Alcomex vykazujú nielen výrobné výhody, ale aj významné cenové výhody oproti existujúcim aplikáciám listových pružín. Pripevnenie materiálu znižujúceho hluk na koľajnice je nielen technologickým prelomom, ale aj ekonomicky rozumnou voľbou.

Budúcnosť so spoločnosťou Alcomex

Zaujali vás špičkové riešenia skupiny Alcomex? Sme pripravení privítať vaše otázky a predstaviť vám inovatívnu budúcnosť železničného priemyslu. Spoločne sa posunieme vpred, bezpečným a efektívnym spôsobom.

var _paq = _paq || [];_paq.push(['trackPageView']);_paq.push(['enableLinkTracking']);_paq.push(['enableHeartBeatTimer', 10]);(function() {var u="//tracker.leadexpress.nl/";_paq.push(['setTrackerUrl', u+'piwik.php']); _paq.push(['setSiteId', 1222]); var d=document, g=d.createElement('script'),s=d.getElementsByTagName('script')[0]; g.type='text/javascript'; g.async=true; g.defer=true; g.src=u+'piwik.js'; s.parentNode.insertBefore(g,s);})();

logo alcomex