window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'AW-668126261'); Pružiny vyrábané na objednávku | všetky naše technické pružiny | Alcomex
Výroba pružín na zákazku

Výroba pružín na zákazku

Alcomex niekoľko rokov vyvíja a vyrába technické a listové pružiny pre rôzne použitie. Pružiny vyrábané na zákazku konzultujeme so zákazníkmi, aby boli vyrobené presne podľa ich požiadaviek.

Váš partner v riešení pružín

Za pomoci nášho know-how z oblasti pružín a za použitia nášho interného kalkulačného programu a praktických znalostí výroby hľadáme najekonomickejšie riešenie každej pružiny.Máme tiež informácie týkajúce sa napríklad:

  • Povrchových úprav pre zvýšenie životnosti a odolnosti proti korózii: zinkovanie, chrómovanie, nástrek plastov (PTFE), špeciálne nástreky a pod.
  • Čistenie: morenie / pasivovanie alebo čistenie ultrazvukom
  • Špeciálne požiadavky z rôznych odvetví trhu: vrátane ropného priemyslu (materiály NORSOK), automotive (TS16949), zdravotníctvo (titánové materiály alebo PTLR) alebo obranné účely (MIL-špecifikácia)

Výrobné zariadenia spoločnosti Alcomex

Aby Alcomex mohol splniť požiadavky zákazníkov, používa moderné strojové zariadenia ako sú:

1. CNC ohýbacie a navíjacie stroje
2. Dierovacie stroje
3. Tepelné spracovanie
4. Poloautomatické stroje

Alcomex používa na zákazkovú výrobu moderné výrobné stroje značky WAFIOS. U prototypov pružín sa snažíme o čo najkratšie dodacie termíny a o to, aby naše ceny boli konkurencieschopné.

Máte požiadavku na zákazkovú výrobu?

Ak hľadáte výrobcu pre svoju zákazkovú výrobu pružín, je náš tím technikov pripravený poskytnúť Vám odbornú pomoc pri výpočte a konštrukcii pružín. Pre Vašu požiadavku môžete použiť náš formulár.

Pošlite nám Váš problém
var _paq = _paq || [];_paq.push(['trackPageView']);_paq.push(['enableLinkTracking']);_paq.push(['enableHeartBeatTimer', 10]);(function() {var u="//tracker.leadexpress.nl/";_paq.push(['setTrackerUrl', u+'piwik.php']); _paq.push(['setSiteId', 1222]); var d=document, g=d.createElement('script'),s=d.getElementsByTagName('script')[0]; g.type='text/javascript'; g.async=true; g.defer=true; g.src=u+'piwik.js'; s.parentNode.insertBefore(g,s);})();

logo alcomex