window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'AW-668126261'); Stavebníctvo | Váš priemysel, naša špecializácia | Alcomex Pružiny
Stavebníctvo

Stavebníctvo

Stavebný priemysel pozostáva z rôznych spoločností. Udržateľnosť je v tomto sektore dôležitým pojmom. Kov je odolný a spoľahlivý produkt a používa sa v mnohých aplikáciách. Spolu s nebytovými stavebnými firmami a inštalačnými firmami v oblasti elektroinštalácií, vodných, svetelných, obrazovkových, zatemňovacích a vzduchových inštalácií vyvíjame udržateľné pružinové riešenia z kovového drôtu.

Kvôli extrémne meniacim sa klimatickým podmienkam na celom svete sú mnohé budovy, mosty a konštrukcie vybavené tlačnými a torznými pružinami. Používajú sa napríklad v základoch pod vysokými budovami na absorbovanie vibrácií zemetrasení. Tlačné pružiny, ťažné pružiny a torzné pružiny sú namontované na mostoch a konštrukciách na zabezpečenie stabilizácie. Na otváranie alebo zatváranie garážových brán sa používajú torzné pružiny.

Kontaktujte nás alebo priamo objednajte!

Potrebujete štandardné pružiny na stavbu alebo hľadáte pružiny na mieru? Potom položte svoju otázku vyplnením kontaktného formulára nižšie a my sa vám čo najskôr ozveme s vhodným riešením. Už viete, čo potrebujete? Objednajte si jednoducho a rýchlo v našom internetovom obchode, kde máme skladom viac ako 4000 druhov pružín.

  • Max. file size: 24 MB.
    Vložte technický výkres alebo fotografiu (max. 24 Mb).
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

var _paq = _paq || [];_paq.push(['trackPageView']);_paq.push(['enableLinkTracking']);_paq.push(['enableHeartBeatTimer', 10]);(function() {var u="//tracker.leadexpress.nl/";_paq.push(['setTrackerUrl', u+'piwik.php']); _paq.push(['setSiteId', 1222]); var d=document, g=d.createElement('script'),s=d.getElementsByTagName('script')[0]; g.type='text/javascript'; g.async=true; g.defer=true; g.src=u+'piwik.js'; s.parentNode.insertBefore(g,s);})();

logo alcomex