Strojárstvo

Strojárstvo

Strojárstvo je jedným z našich najdôležitejších odbytových trhov. Stroje sú vyrobené pre všetky druhy priemyselných odvetví, ako sú baliace linky, pekárske linky a linky na bitúnok. Vďaka našej flexibilite môžeme pomôcť predchádzať výpadkom zákazníkov. Tlačné pružiny, ťažné pružiny, torzné pružiny a listové pružiny sa používajú v baliacich linkách, pekárenských linkách a jatočných linkách.

Toto odvetvie je jedným z najväčších odvetví spoločnosti Alcomex a pozostáva z rôznych odvetví. Na mnohé z týchto trhov sme dodávateľmi rôznych druhov pružín, listových pružín, drôtených výrobkov. Spomeňte si napríklad na stroje v elektrotechnike, filtračnej technike, spracovaní plastov, spracovaní kovov, interiérovej výstavbe a nábytkárskom priemysle. Zákazníci z týchto odvetví požadujú pružiny, listové pružiny a drôtené výrobky s rôznymi komplexnými vlastnosťami.

Kontaktujte nás alebo priamo objednajte!

Potrebujete štandardné pružiny pre vaše stroje alebo hľadáte pružiny na mieru? Potom položte svoju otázku vyplnením kontaktného formulára nižšie a my sa vám čo najskôr ozveme s vhodným riešením. Už viete, čo potrebujete? Objednajte si jednoducho a rýchlo v našom internetovom obchode, kde máme skladom viac ako 4000 druhov pružín.

  • Max. file size: 24 MB.
    Vložte technický výkres alebo fotografiu (max. 24 Mb).
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

logo alcomex