window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'AW-668126261'); Alcomex Spring Works | Súčasť skupiny Alcomex | Alcomex
Alcomex Spring Works

Alcomex Spring Works

alcomex logoAlcomex sa špecializuje na výskum a vývoj, výrobu, distribúciu a predaj širokého sortimentu pružín a výrobkov z drôtov a plechov.

Alcomex je jedným z najväčších európskych výrobcov pružinových riešení pre rôzne použitia v priemysle a je známy pre svoje služby poskytované načas, vysoko kvalitné a technické know-how a konkurencieschopné ceny.


Alcomex Spring Works, s.r.o.
Modřická 70
CZ 664 48 Moravany u Brna
Tel .+421 944 158 982
Tel. +420 547 244 200 (back office)
E-mail: info@alcomex.sk
Internet www.alcomex.sk
Fax +420-547-244 214
Certificering: ISO 9001:2015D


Vďaka moderným výrobným a distribučným centrám v Opmeer (Holandsko), Moravany Brno (Česká republika), Goch (Nemecko), Zielonka (Poľsko), Nędza (Poľsko), Paríž (Francúzsko), Sibiu (Rumunsko) a Pune (India), Alcomex zaručuje technické spracovanie, optimálnu kvalitu, flexibilitu pri dodávkach, servis a konkurencieschopné ceny.

wafios fmu 40

One stop shop

Alcomex sa usiluje o zavedenie konceptu „ one stop shop “ (všetko pod jednou strechou). V praxi to znamená, že poskytujeme podporu od začiatku projektu až po vývoj a výrobu pružín. Pri navrhovaní využívame naše technické znalosti a technológie, čo nám umožňuje uspokojiť špecifické potreby zákazníkov. Investujeme do našich zákazníkov a do našich zamestnancov. Tým, že naši zamestnanci sú na prvom mieste a vždy hľadáme najnovšie výrobné techniky a metódy, sú naše výrobky vysokej kvality. Prečítajte si viac o našich strojoch , materiáloch , špeciálnych výrobných technikách alebo o našom prístupe k úplným službám.

var _paq = _paq || [];_paq.push(['trackPageView']);_paq.push(['enableLinkTracking']);_paq.push(['enableHeartBeatTimer', 10]);(function() {var u="//tracker.leadexpress.nl/";_paq.push(['setTrackerUrl', u+'piwik.php']); _paq.push(['setSiteId', 1222]); var d=document, g=d.createElement('script'),s=d.getElementsByTagName('script')[0]; g.type='text/javascript'; g.async=true; g.defer=true; g.src=u+'piwik.js'; s.parentNode.insertBefore(g,s);})();

logo alcomex