window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'AW-668126261'); Kompletný servis | pripravení poskytovať služby od začiatku až po výrobu | Alcomex
Kompletný servis

Kompletný servis

Cieľom spoločnosti Alcomex je koncept „všetko na jednom mieste“, čo v praxi znamená, že chceme byť súčasťou projektu od úplného začiatku, od vývoja až k samotnej výrobe pružín. Účasťou na konfiguráciu pružín, požadovaných síl a montážneho priestoru od samého začiatku projektu môžeme optimálne využiť naše skúsenosti a znalosti.

Únavové napätie, ktoré môže mať vplyv na životnosť, je možné vyhodnotiť už vo fáze konceptu, takže na začiatku investujeme veľa času do čo najjasnejšieho stanovenia rozsahu použitia. Návrh je vypracovaný na základe všetkých špecifikácií a v prípade potreby aj na základe analýzy možného výskytu a vplyvu chýb (FMEA).

Pri určovaní rozsahu treba zvážiť vykonateľnosť návrhu a náklady a konštrukciu alebo celý systém v prípade potreby upraviť. Dôležitým kritériom pri vytváraní návrhu na určité podmienky, v ktorých sa bude pružina používať, je hľadisko 3F (Fit-Form-Function).

 

var _paq = _paq || [];_paq.push(['trackPageView']);_paq.push(['enableLinkTracking']);_paq.push(['enableHeartBeatTimer', 10]);(function() {var u="//tracker.leadexpress.nl/";_paq.push(['setTrackerUrl', u+'piwik.php']); _paq.push(['setSiteId', 1222]); var d=document, g=d.createElement('script'),s=d.getElementsByTagName('script')[0]; g.type='text/javascript'; g.async=true; g.defer=true; g.src=u+'piwik.js'; s.parentNode.insertBefore(g,s);})();

logo alcomex