Automotive

Automotive

Alcomex vyrába široký sortiment pružín pre osobné a ľahké úžitkové vozidlá. Našim zákazníkom poskytujeme vysoko kvalitné produkty, profesionálny servis, systémy kontroly kvality/administratívy a výbornú dostupnosť. Tlačné pružiny, ťažné pružiny, torzné pružiny a listové pružiny sa používajú v osobných a ľahkých úžitkových vozidlách.

Kontaktujte nás alebo priamo objednajte!

Potrebujete štandardné pružiny pre vaše osobné a ľahké úžitkové vozidlá alebo hľadáte pružiny na mieru? Potom položte svoju otázku vyplnením kontaktného formulára nižšie a my sa vám čo najskôr ozveme s vhodným riešením. Už viete, čo potrebujete? Objednajte si jednoducho a rýchlo v našom internetovom obchode, kde máme skladom viac ako 4000 druhov pružín.

  • Max. file size: 24 MB.
    Vložte technický výkres alebo fotografiu (max. 24 Mb).
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

var _paq = _paq || [];_paq.push(['trackPageView']);_paq.push(['enableLinkTracking']);_paq.push(['enableHeartBeatTimer', 10]);(function() {var u="//tracker.leadexpress.nl/";_paq.push(['setTrackerUrl', u+'piwik.php']); _paq.push(['setSiteId', 1222]); var d=document, g=d.createElement('script'),s=d.getElementsByTagName('script')[0]; g.type='text/javascript'; g.async=true; g.defer=true; g.src=u+'piwik.js'; s.parentNode.insertBefore(g,s);})();

logo alcomex