window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'AW-668126261'); Garážové pružiny | objednávka online alebo výroba na mieru | Alcomex
Garážové pružiny

Garážové pružiny

Pre výrobcu dverí je logistickou výzvou mať v čase výroby dverí k dispozícii správne torzné a výsuvné pružiny pre správne dvere. Spoločnosť Alcomex ponúka správne riešenia z hľadiska kvality, logistiky (krátke dodacie lehoty, keďže máme skladové zásoby) a jednoduchého výpočtu pružín. Sme celosvetovým výrobcom pružín pre sekcionálne brány.

ASSORTMENT

Torzné pružiny ponúkame v rôznych hrúbkach drôtu a vnútorných priemeroch, takže vždy nájdete ideálnu pružinu pre svoju bránu. Či už máte súkromnú alebo komerčnú garážovú bránu, máme pre vás to správne riešenie.

  • Štandardné veľkosti vnútorného priemeru: 50,8 / 66,68 / 95,25 / 152,4 [mm]
  • Štandardné hrúbky drôtu: 5 / 5,5 / 6 / 6,5 / 7 / 7,5 / 8 / 8,5 / 9 / 9,5 / 10 / 10,5 / 11 / 11,5 / 12 [mm]
  • Dĺžka nenapnutej pružiny: Dĺžka: ľubovoľná dĺžka je možná, nastriháme vám ju na mieru.
  • Od dĺžky 1000 mm sú všetky pružiny dodávané s nosičom pružiny Spoločnosť Alcomex vám tiež ponúka možnosť objednať si pružinové pramene až do dĺžky 3250 mm, ak si chcete pružinu narezať sami.
  • Torzné pružiny je možné dodať s hlavicami pružín.
  • Ohyby pružín ako od výrobcu: Alcomex je schopný reprodukovať a ponúknuť vám ohyby pružín všetkých známych značiek na trhu.
  • Hlavy pružín sú k dispozícii pre 2 veľkosti hriadeľov: 1″ a 1 ¼“.
  • Všetky pružiny garážových brán v spoločnosti Alcomex sú štandardne kučeravené a lakované práškovou farbou. Naše torzné pružiny sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov, ktoré zaručujú odolnosť a spoľahlivosť. Sú navrhnuté tak, aby vydržali náročné používanie a zabezpečili roky bezproblémovej prevádzky. Spoločnosť Alcomex môže na požiadanie dodať aj lesklý alebo pozinkovaný oceľový drôt pružín.

V kombinácii s našimi krátkymi dodacími lehotami, jednoduchosťou objednávania a vynikajúcim zákazníckym servisom to výrobcom dverí poskytuje optimálnu flexibilitu pri výrobe dverí bez potreby veľkých zásob rôznych dverových pružín.

Moderný tlačný pružinový systém Quattro

Okrem výroby pružín, ktoré sú skladom, máme tiež kompletný patentovaný program tlačných pružinových systémov vyrábaných podľa európskych noriem. Pozrite sa na rôzne prevedenia nášho moderného tlačného pružinového sytému QUATTRO.
Kvalita, údržba a spoľahlivosť našich pružinových systémov sú zaistené kvalitnou výrobou od brokovania povrchu, cez tepelnú úpravu až po antikoróznou úpravu povrchu nástrekom práškovou metódou. Kvalitný materiál zabezpečuje predĺženie životnosti a zvyšuje kapacitu zaťaženia. V prípade potreby ponúkame aj pozinkované alebo fosfátované modely.

Garážové pružiny na sklade

Vice ako 25 rokov budujeme náš sklad garážových pružín, ktorý obsahuje 80% až 90% všetkých používaných priemyselných a domových zdvíhacích brán. Garantujeme Vám dodanie podľa potreby.

Bránové pružiny vyrábané na objednávku

Pokiaľ požadovaný druh bránovej pružiny nemáme skladom, môžeme ich vyrobiť na objednávku  a zabezpečiť dodávku tovaru zákazníkom v móde ‚Just in Time‘. 

var _paq = _paq || [];_paq.push(['trackPageView']);_paq.push(['enableLinkTracking']);_paq.push(['enableHeartBeatTimer', 10]);(function() {var u="//tracker.leadexpress.nl/";_paq.push(['setTrackerUrl', u+'piwik.php']); _paq.push(['setSiteId', 1222]); var d=document, g=d.createElement('script'),s=d.getElementsByTagName('script')[0]; g.type='text/javascript'; g.async=true; g.defer=true; g.src=u+'piwik.js'; s.parentNode.insertBefore(g,s);})();

logo alcomex