window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'AW-668126261'); Update COVID-19 | Váš partner pre pružiny | Alcomex

Update COVID-19

Alcomex logo deurveren

Alcomex: Váš partner pre pružiny. AJ V TÝCHTO NÁROČNÝCH ČASOCH.

23. marec 2020

Mnoho z vás sa nás pýtalo, či budeme naďalej pracovať v našich prevádzkach aj počas krízy. S potešením potvrdzujeme, že naďalej pracujeme a sme pripravení slúžiť potrebám našich zákazníkov. 

Vo všetkých našich zariadeniach sme prijali zdravotné a hygienické opatrenia v súlade s miestnymi predpismi a usmerneniami. Snažíme sa poskytovať rovnakú úroveň služieb ako pred krízou a vyhnúť sa možným oneskoreniam. Preto úzko spolupracujeme s našimi dodávateľmi.

Môžete nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu a telefónu. Všetci sme k dispozícii, aby sme vám veľmi rýchlo odpovedali. Fyzické stretnutia sú v čo najväčšej miere obmedzené.

Mnohí z nás nedávno prijali veľmi potrebné preventívne zdravotné opatrenia v súvislosti s epidémiou Covid-19. Počas tohto mimoriadne ťažkého a bezprecedentného obdobia sa naše myšlienky obracajú na našich zákazníkov, partnerov a celosvetovo na všetky spoločnosti v sektore.

Úprimne dúfame, že vaše rodiny, blízki a kolegovia prežijú túto epidémiu bez ujmy a naše želanie rýchleho uzdravenia adresujeme všetkým ľuďom, ktorých epidémia už zasiahla. 

váš tím Alcomex

var _paq = _paq || [];_paq.push(['trackPageView']);_paq.push(['enableLinkTracking']);_paq.push(['enableHeartBeatTimer', 10]);(function() {var u="//tracker.leadexpress.nl/";_paq.push(['setTrackerUrl', u+'piwik.php']); _paq.push(['setSiteId', 1222]); var d=document, g=d.createElement('script'),s=d.getElementsByTagName('script')[0]; g.type='text/javascript'; g.async=true; g.defer=true; g.src=u+'piwik.js'; s.parentNode.insertBefore(g,s);})();

logo alcomex